Ajanda & Defter Baskı

Hızlı Fiyat Teklifi Formu


captcha


Promosyon ajanda ve defter; firmalar tarafından özellikle her yılbaşı döneminde ilk akla gelen promosyon ürünlerinden biridir. Hem stoklu hazır, hem de özel olarak tasarlanıp üretim yapılabilen promosyon ajanda defter modelleri ile sizde hedeflediğiniz reklam ve promosyon çalışmalarınıza katkı sağlayabilirsiniz.

Promosyon ajanda ve defterler özellikle çalışanların ofis ortamında sıklıkla kullandıkları bir ürün olarak hem iş hayatında hem de günlük hayat da gelişen teknolojik ürünlere rağmen popülerliğini hala devam ettirmektedir. Firmaların tanıtım ve promosyon faaliyetlerinde kullandıkları hediye ettikleri promosyon ürünlerinin asıl amacı dağıtılan yerlerde ve kişilerde sürekli el altında olan ve kullanılan birer ürün haline gelerek hedefledikleri reklam ve tanıtım faaliyetlerinde kendilerini en iyi şekilde temsil etmeleridir.

Armoni basım olarak istanbul promosyon baskı alanında üretici matbaa firmaları arasında en gelişmiş teknolojiye sahibiz.

Ajanda baskı fiyatları ve defter baskı fiyatları seçtiğiniz özelliklerin uygulamalarına göre fiyatları değişmektedir. Detaylı fiyat alabilmek için yukarıdaki formu doldurabilir veya direkt bizi arayabilirsiniz.

WhatsApp chat